Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2012

12. 3. 2012

19.5. Lysá nad Labem

Sice to nejsou ještě 3 týdny, ale aby nepropadlo startovné, jela jsem na závody místo s Boldíkem s Bonnie. Bonnie zastoupila Boldyho dokonale. První běh se nám moc nepovedl, byly tam nějaké shozené tyčky a čas nebyl také kdovíjak rychlý.

Zkoušku běžela Bonnie úžasně, ale nevšimla jsem si, že naběhla do druhé slalomové tyčky a tak jsme se disvalifikovali.

Poslední běh jsme se už sehrály. Bonnie věřila mě a já jí, takže jsme zaběhli čistě na 4. místo!

5.5. závody Bystrovany

Na závody do Bystrovan jsem se těšila, pískala Slávka Podmolová. Závodit se nám moc nedařilo. Co běh to disk. Bohužel, ne jenom diskama jsem si ten den zkazila náladu. Terén na kterém jsme závodily, byl ten nejhorší, na který jsem Boldyho pustila a už to nikdy víc neudělám!

Při posledním běhu Boldy odskočil zónu na áčku, tak jsem ho vrátila. Bylo to v tom nejhorším místě, kde bylo plno kamenů a Boldy si tam zřejmě vymknul packu. Po doběhnutí jí měl zvednutou a odešel po třech. Nebyl jediný, komu se tam ten den stal úraz.

Na packu se nepostavil další 3 dny. Měl velice klidový režim. Naštěstí to zvládal skvěle, asi si potřeboval pořádně odpočinout, ale já měla strach, aby to nebylo něco vážného. Proto jsem vyrazila po 4 dnech do Českého Brodu za ortopedem, který mu pacinku pořádně prohmatal. Zjistil, že tam nemá žádné výrazné bolesti, ale že pouze při určitém pohybu je mu to nepříjemné. Doporučil, aby měl klid ještě další 3 týdny. Jsem moc ráda, že to nebylo nic "vážnějšího"! 

28.4. - 29.4. Skochovice I. kolo kvalifikačních závodů

První kolo kvalifikačních parkurů posuzovali 3 rozhodčí. Lee Gibson, který se mimo jiné účastní každoročně mistrovství světa se svojí border kolií, Tomík Glabazňa a Tonda Grygar.

O tomto víkendu jsme zaběhli 4 parkury z 5. Z toho 2 čistě, ale pouze 1 parkur se započítal do kvalifikace. V galerii Boldyho videa najdete odkaz na některé naše běhy.

12.4. DKK, DLK a OCD

 Ekšík podstoupil vyšetření kyčlí, loktů a OCD. S výsledkem DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen. Mám radost!

24.3.-25.3. závody Opsion 24

Po týdnu jsme jeli na závody do Hradce Králové. Tradiční Opsion na začátku jara byl nejteplejší ze všech jarních co jsem byla. Pískala Lenka Pánková a já se těšila na její parkury. Oproti Motěšicím byly krásně běhavé a "vzdušné". Sedly nám a i přes to, že jsme v každém otevřeném běhu měli 2 chyby, tak jsme zaběhli všechny a v celkovém součtu jsme se umístili na 3 místě .

Také zkoušku LA3 už máme splněnou za víkend 2x. Oba dny jsem jí zaběhli jako jediní bez trestných bodů a stáli jsme na bědně .

http://www.stream.cz/uservideo/672290-boldy-od-zlatonosne-ricky

 

17.3.-18.3. závody Motěšice

po 5 měsíční pauze jsme s Boldíkem a Ekšíkem jeli na závody. A vybrali jsme si závody pořádné, přímo borderovske. Startovní pole čítalo přes 200 závodníků a jen borderkolii bylo v kategorii LA kolem 100. Nejvíce obsazená byla kategorie LA3 se 64 závodníky.

S Boldym jsem žádné oslňující výkony nepodala, ale za zmínku stojí nedělní Jumping 11 místo, který jsem zapomněla kam vede,ale ustáli jsme to . Bohužel jsem spoustu věcí nedotáhla a tím vznikly v některých bězích zbytečné odmítačky.

Boldík měl i závodní premieru ve sbíhaném áčku, které jsme celou zimu poctivě trénovali, z celkem 4 áček měl odskočené pouze jedno. Ostatní zóny na kladině i houpačce byly 100%.

Mám velkou radost, už se těším na další závody!

Nové fotky Ekšíka! https://plus.google.com/u/0/photos?tab=wq#photos/113852463292190911882/albums/5722114662466064449

 

S Boldym se pravidelně připravujeme na závodní sezónu 2012 u Radovana Lišky. Také navštěvujeme víkendové tréninky. Naposledy u Martiny Wassebauerové. Čeká nás intenzivka u Oliny Edrové a s Ekšou možná u Ivy Kremláčkové.

Níže přikládám Ekšíkovo video:

http://www.stream.cz/uservideo/668269-action-jane-s-dogs